معرفی اسپانیا برای گردشگری تور اسپانیا

0

معرفی اسپانیا برای گردشگری تور اسپانیا
کشور اسپانیا که در جنوب غربی اروپا قرار گرفته است.دارای همسایگی با کشور های پرتغال و فرانسه است.اسپانیا که ارزانترین تور د ر اروپا به حساب می آید،یکی از کشور های این قاره از نظر پر بازدید بودن شناخته شده است.به طور سالانه افراد زیادی تور اسپانیا را برای مقصد سفر خود انتخاب می کنند.اسپانیا که دومین کشور بزرگ در اروپا به حساب می آید.و شهرت بدست آمده این کشور به دلیل وجود بناهای تاریخی و آثار باستانی دیدنی می باشد.که دلیلی بر جذب میلیونی گردشگر از سراسر دنیا گردیده است.
مادرید که پایتخت کشور اسپانیا و بزرگ ترین شهر این کشور به حساب می آید. به نام قصر کوچک شهرت یافته است.با انتخاب تور اسپانیا و سفر به این شهر هتل و رستوران های مختلفی وجود دارد که قیمت های مختلفی نیز دارند و شما می توانید با توجه به پولی که برای این مکان ها در نظر گرفته اید مورد خود را انتخاب کنید.


شهر ماردید که سالانه پذیرای 45 میلیون نفر گردشگر به خود است دارای 1 مکان گردشگری است که هر یک به نوبه خود از زیبایی برخوردار است.حتما در برنامه سفر خود با تور اسپانیا وقت بیشتری برای دیدن شهر مادرید بگذارید.
مکان های قبیل کلیسای جامع آلمودنا،سال های تئاتر،پورتا دل سول مادرید موزه ها جاذبه هایی در مادرید به حساب می آیند.
مادرید دارای آب و هوایی میدیترانه ای به علت موقعیت قرار گرفتنش به نزدیکی دریای مدیترانه به طوری که زمستان هایی سرد با وجود برف و باران و تابستان هایی گرم و خشک به دلیل ارتفاعی که دارد را در بر دارد.پس مادرید در واقع دارای آب و هوایی نیمه خشک است.

 

تور اسپانیا , قیمت تور اسپانیا , تور لحظه آخری اسپانیا ,مجری مستقیم تور اسپانیا , تور اسپانیا نوروز 96 , تور ارزان اسپانیا

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید