مناطق دیدنی مادرید برای تور اسپانیا

0

مناطق دیدنی مادرید برای تور اسپانیا:
مادرید که یک کپی از اسپانیا از آن جهت که هر چیزی در کشور مانند سنت ها و جذابیت های موحود در اسپانیا در مادرید نیز به چشم می خورند.در واقع می توان گفت مادرید شهر شور و هیجان و فوتبالو هنر است.در شهر ملدرید پر از ساختمان های بزرگی است که معماری فوق العاده و خاصی در آنهابه کار رفته است.
موزه برادو:
مادرید شهری انبوه از نمایشگاها و موزه های هنر است.اگر تور اسپانیا را جهت مقصد گردشگری خود انتخاب کرده اید تماشای موزه های مادرید را از دست ندهید.موزه برادو واقع شده در شهر مادرید است که در زمان حکومت چارلز سوم یعنی در سال 1819 بنا شده و در این موزه طراحی های به کار رفته اثر جوآن دی ویلانئوا می باشد.در این موزه دیدنی آثار فراوان و متنوعی همچون مجسمه سازی،طراحی،مدال،سکه و خیلی آثار دیگری به چشم می خورد.در کشور اسپانیا آثار موجود در موزه و همینطور ساختماان موزه یک اثر دیدنی را در اسپانیا خلق کرده اند که سبب شده این موزه میراث فرهنگی اسپانیا محسوب گردد.


آثار هنری که در موزه برادو به چشم می خورند از قرن 12 تا اوایل قرن 19 همگی جمع آوری شئه اند و این موزه دیدنی را خلق کرده اند. در این موزه آثار هنرمندانی از قبیل:ال گرکو ،فرانسیسکو گویا و…به چشم می خورد.
قلعه مندوزا مادرید:
قطعه واقع شده در50 کیلومتری شهر مادرید پایتخت اسپانیا یکی از جاذبه های دیدنی فوقالعاده به حساب می آید.در قرن های 14 و 15 این قلعه جزء محکم ترین و استوار ترین به حساب می آید.قطعه بنا شده در زمان سلطنت پادشاهان کاتولیک می باشد.از آنجایی که این قطعه را قلعه ای نظامی به حساب می آید اما در قرون وسطی خانواده مندوزا در این کاخ زندگی می کردند.

 

 

تور اسپانیا , قیمت تور اسپانیا , تور لحظه آخری اسپانیا ,مجری مستقیم تور اسپانیا , تور اسپانیا نوروز 96 , تور ارزان اسپانیا

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید