قبل از سفر با تور اسپانیا در مورد زبان ها و گویش مردم اسپانیا بیشتر بدانید.

0

قبل از سفر با تور اسپانیا در مورد زبان ها و گویش مردم اسپانیا بیشتر بدانید.

زبان کاستیانا به عنوان یک زبان رسمی در سر تا سر اسپانیا شناخته شده و رایج دارد.که در جهان به نام اسگانیولی شهرت یافته است.اکثر مردم اسپانیا به این زبان صحبت می کنند.شاخه ای از زبان لاتین همان زبان اسپانیولی می باشد.و در همسایگی زبان های پرتقالی،فرانسوی وایتالیایی قرار دارد.زبان اسپانیایی دارای گویش های مختلفی می باشد که می توان گفت همه آنها در تلفظ برخی از لغات متفاوت هستند.زبان اسپانیایی شاخه های دیگری نیز دارد مانند:
باسک: که مردم ایالات باسک به این زبان صحبت می کنند.
کاتالان :مردم بندر بارسلونا به این زبان صحبت می کنند.
و گالیسی: مردم لاکرونیا به این زبان صحبت می کنند.


اگر می خواهید با تور اسپانیا سفری به این کشور زیبا داشته باشید سعی کنید همراه با کشی که به زبان اسپانیایی مسلط است این سفر را انجام دهید تا کمتر در حین مشافرت دچار مشکل شوید.
زبان کاتالان در زمینه شعر و داستان دارای غنای ادبی بوده و زبانی پیشرفته شناخته شده است. زبان کاتالان در سال 1978 در قانون اساسی کنار زبان کاستیانا همچون زبان رسمی مورد شناخت قرار گرفت.
زبان گالیسی که از زبان های لاتین به حساب می آید و سرچشمه آن از زبان مدرن پرتقالی گرفته شده است.زبانی که در باسک رایج می باشد همان زبان مهم غیر اسپانیولی می باشد. حدود 3 درصد از مردم اسپانیا به زبان باسک صحبت می کنند.افرادی که برای گردشگری هدف آنها رفتن به امریکا و اسپانیا است.می توانند سفر خوبی را با داشتن دانش زبانی داشته باشند.به این دلیل که مردمی که به زبان اسپانیایی صحبت می کنند به زبان انگلیسی هم به اندازه کمی می توانند صحبت کنند.

 

تور اسپانیا , قیمت تور اسپانیا , تور لحظه آخری اسپانیا ,مجری مستقیم تور اسپانیا , تور اسپانیا نوروز 96 , تور ارزان اسپانیا

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید